Menu
Your Cart

Delivery Information

O prijatí Vašej objednávky do našej databázy budete informovaní emailom v priebehu 15 minút od odoslania objednávky. Objednaný tovar pre Vás zabalíme a pošleme okamžite po obdržaní objednávky. Pri odosielaní Vás o expedícii tovaru budeme informovať emailom, v ktorom uvedieme presnú sumu za tovar vrátane poštovného, ​​spôsobu dodania a čísla zásielky. Reálne môžete očakávať doručenie balíka v priebehu 1 - 2 pracovných dní.

Ceny doručenia tovaru

Ceny doručenia sa líši podľa štátu, do kerého je zásielka doručovaná.

Cena doručenia závisí od hmotnosti balíka a dlžky prepravy od hlavného skladu v Seredi.


Osobné vyzdvihnutie tovaru na predajni v Seredi je zadarmo. Výhodou je časová nezávislosť na doručovateľovi. Akonáhle je tovar pripravený, pošleme Vám email s výzvou na vyzdvihnutie. Tovar potom môžete vyzdvihnúť kedykoľvek počas otváracej doby predajne. Na predajni zostane tovar pripravený po nadchádzajúcich 7 pracovných dní. Potom bude uvoľnený do predaja. 

Spôsoby doručenia tovaru

Osobný odber na predajni v Seredi je zdarma!

Pri osobnom odbere zaplatíte tovar v hotovosti.

Geis Parcel SK

Geis

  • Geis doručuje balíky vo všedné dni od 8 do 18 h
  • Geis vám zašle SMS s informáciou o odosielateľovi, čísle zásielky a výšku dobierky (v prípade, že ste už neuhradili tovar on-line pomocou vašej platobnej karty)
  • v prípade dobierky môžete uhradiť čiastku za balík len v hotovosti
  • ak vás vodič nezastihne pri prvom pokuse o doručenie, doručí vám zásielku nasledujúci pracovný deň

Kontrola balíka pri prevzatí

Pred prevzatím zásielky skontrolujte, či je obal balíka a lepiaca páska neporušená. V prípade akýchkoľvek nezrovnalostí balík nepreberajte. Súčasťou zásielky je faktúra - daňový doklad, ktorý slúži pri prípadnej reklamácii ako doklad o nákupe.

Cookie notification
Browsing this site you agree the use of cookie files.